“Rengeteg guruló forint van elrejtve az apróságokban” | Székely József és a Generálkommandó story Cégépítők

április 28, 2022

20-25 céges folyamat automatizálva egy projektmenedzsment szoftverrelmegspórolva egy irodai dolgozó teljes munkaidejét? Egy építőipari cégnél kevésbé számít az ember ilyesmire. Viszont Székely József a Generálkommandó működésének folyamatos optimalizálásával a cégépítés magasiskoláját produkálja: ami csak elképzelhető egy vállalkozás életében, mindent folyamatosított.

Mindezt úgy, hogy a közgazdász tevékenysége mellett sokáig csak hobbiként, az alkotás iránti vágy miatt kezdett építkezésekkel foglalkozni. Az évek során ez a tevékenység odáig fejlődött, hogy 50 fős cégként közel félmilliárdos árbevételt voltak képesek termelni 2021-ben.

Józsitól megszámlálhatatlanul sok cégépítő praktika leshető el. A vele folytatott beszélgetés, illetve a Cégépítők aktuális adása pedig – többek között – az alábbi kérdések mentén épült fel:

• Hogyan hasznosította Józsi a közgazdász múltat és az analitikus szemléletet a cégépítésben?
  • Miért nem lehet megúszni vezetőként a cégépítést?
  • Miként tartható 5%-on a fluktuáció egy építőipari cégnél, szemben a piaci 40%-os átlaggal?
  • Miért fontos transzparensen kommunikálni az ügyfelek irányába az együttműködés folyamatát?
  • Hogyan sikerült Józsiéknak rendszerszinten felszabadítani egy irodai dolgozó teljes munkaidejét?
  • Hogyan kezelhető MiniCRM-ben 20-25 céges folyamat és 10 ezer teendő?

„Egy tudatos cégvezető nem kényelmesedhet el, hanem mindig az égen megjelenő gomolyfelhőket kémleli és a megoldásokat keresi.” – Józsi szavai hűen tükrözik, mennyire nem érdemes halogatni a rendszerszintű működésre való törekvést cégvezetőként.

Ennek első lépéseként a legjobb, ha a LEJÁTSZÁS gombra kattintva meghallgatod a Cégépítők podcast legfrissebb epizódját:

Spotify: kattints ide
SoundCloud: kattints ide
Apple Podcast: kattints ide
Google Podcast: kattints ide

Szeretnéd növekedési pályára állítani a céged Józsi módszerével?

Agilis projektmenedzsment CRM rendszerrel támogatva:

Régi vs. új Projekt kezelési termék – melyiket mikor használjam?
Webinárium: Eredményes projektkezelés 10 percben
Workshop: Lapátolás helyett vezetői nézet
Blogcikk: Az agilis módszertan és a CRM

Eredményes értékesítés:

Webinárium: 3 tipp a hatékonyabb értékesítésért

Érdeklődők érkeztetése űrlapokon keresztül, automatikusan:

Automata ügyfél érkeztetés űrlapokkal + minősítés
Űrlap design gyorsan és egyszerűen
GDPR megfelelés MiniCRM Űrlapokon

Mini Akadémia: Hozd ki a legtöbbet az értékesítőidből 5 lépésben!
Mini Akadémia: Önjáró riportok – Célszámok elérése
Mini Akadémia: Ismétlődő teendők kezelése

A Cégépítők podcast felvétele a MiniCRM megbízásából a Brocasterz Stúdióban történik, az adások menedzsmentjét a Brocasterz Podcast Ügynökség csapata végzi.